הצמתים החשובים

של החיים

מעברים מיועד לכל מי מאיתנו המבקשים ליווי ברגעי מעבר בחיים, בנקודות מפתח ומשבר, בשמחה ובאובדן, בתהליכי בניית בית או פירוקו. 

מה אני מציעה?

חתונות וטקסי מעבר

יצירה ליווי והנחיית טקסים תוך תהליך אינטימי מותאם אישית

זוגות לקראת חופה או חגיגת חמישים שנות נישואין, הורים טריים בשמחת הולדת הבת והבן או טקס מתן שם בקרב המשפחה והקהילה הקרובה. בנות ובני משפחה הנפרדים מאדם קרוב שעומד למות או מבקשים לציין את זכרו ויפי חייו – כל אלה ועוד ועוד. כמאמינה גדולה ביכולתם של טקסים לאפשר עיבוד מרגש ועוצמתי של רגעים בחיים, אשמח לחשוב אתכם/ן על יצירת טקס אישי גם לאירועים פחות "מנוסחים טקסית", קטנים כגדולים.

יצירת סדר

ליווי ביצירת סדר בבית, במשרד, בבירוקרטיה של החיים

במסגרת "מעברים" אני מלווה את הפונות והפונים אלי, ביצירת סדר ונחת בחדרי הבית הלב והנפש. "הבית שלנו", אמר המעצב הבריטי טרנס קונרן, "צריך להיות כזה שמספק לנו תחושה מסויימת של מנוח מהמתח היומיומי של החיים, רגשית וגופנית כאחד. אם הוא מצליח במשהו מזה, הרי שהבית הצליח באחד מתפקידיו החשובים ביותר". אם אתן רואות שהבית קורס תחת עייפותכן, אם אתם מרגישים חוסר שקט, בלגן ואובדן שליטה על החפצים, הכמויות, הגודש, זה הרגע הנכון לבקש יד מלווה ועין טובה.

תהליכי פרידה

פרידה מקרובים ומרחוקים, פרידה מבתים ומחפצים

רגעים שונים בחיים מבקשים התייחסות אחרת ומשתנה לבית, לעיתים מבחירה ולעיתים מחוסר ברירה. בית שצריך לארגן מחדש בעקבות לידה או מצבי חולי. בית שיושביו רוצים עזרה ב"סידורים אחרונים", בארגון חייהם מחדש בשלב הזיקנה ומתוך בחירה מודעת וחופשית לשחרר מעליהם כובדם של חפצים שצברו במהלך החיים. אולי זה בית שבעליו מתו וכעת מבקש חיים חדשים או שימוש שונה. אני מציעה ללות אתכם/ן בתהליך פרידה רגיש, מכובד ואפקטיבי.

האזינו לשיחה שלי עם ענבל דקל גולדברג על מעברים

לתהליכי הליווי הרוחני והפיזי אני מביאה מניסיוני והשכלתי בתחומים מגוונים: בימוי, כתיבת והוראת תיאטרון, מוסיקולוגיה, תסריטאות, אמנות הסיפור, מחקר אקדמי ושנים של אקטיביזם ועבודת שטח. אני בוגרת בית המדרש לעריכת טקסים של מרכז "הוויה טקס ישראלי" ובוגרת תוכנית "מרחבי הרוח – יסודות הליווי הרוחני" של עמותת קשובות ובעלת ניסיון בהנחיית קבוצות, מפגשים פרטניים עם נשים וגברים, זוגות וקהילות.

נשמע מעניין?

צרו קשר