טקסים זה החיים

הבחירה לעצור את היומיום ולהקדיש זמן לפעולה טקסית, מאפשרת עיבוד רוחני ורגשי לאירועים משני חיים כמו גם לאירועים שגרתיים ופשוטים לכאורה.

 טקסים נוכחים ומלווים אותנו בחיים למן הרגע בו אנחנו באים לעולם. מטקסי שינה בינקות, דרך טקסי התארגנות בבוקר, טקס שתיית הקפה או טקס מעבר לשנת לילה גם לאוכלוסיה היותר מבוגרת. 

הבחירה לעצור את היומיום ולהקדיש זמן לפעולה טקסית מאפשרת עיבוד רוחני ורגשי לאירועים משני חיים כמו גם לאירועים שגרתיים ופשוטים לכאורה. כמו בעוד תחומים של החיים, תשומת לב ומחשבה מקדימה עושות את כל ההבדל. 

חנוכת בית, כניסת ילדות וילדים לכיתה א' או סיום תיכון. גירושין, החלמה מפרידה קשה ומתקופת חולי ממושכת, סיום דוקטורט וימי הולדת. החלמה ממשבר נפשי, לידה שקטה ומצבים פוסט טראומטיים. מצבי חיים אילו יכולים לזכות לעיבוד טקסי שיאפשר לנו לסגור מעגל, להכיר תודה, או להיפרד. 

כן, כפי שאפשר להבין אני אוהבת טקסים. מה זה אוהבת? מתה על זה וגם חיה על זה. אני אוהבת את הדרך בה הם מצליחים לארגן עבורנו בתבניות, חוויות משמעותיות שהופכות את החיים שלנו למה שהם. יש לכם מחשבה על איזה רגע מיוחד כזה, או רגע פשוט שזקוק לייחוד ולתשומת לב? הידד,  אני כאן בשביל זה. 

רלוונטי לכן ולכם?

דברו אלי בטקסים, אפשר גם בטקסטים