מהבית ופנימה

אני מציעה זוג ידיים נוסף, סבלנות ומבט רענן ולא שיפוטי על הבית. מישהי להתלבט איתה, לחשוב איתה, להעלות את מגוון השיקולים בארגון מחדש של חדר, ארון, משרד ומגירות.

בעולם בו אנחנו צריכות להכריע תדיר בין משפחה, זוגיות, פרנסה, הנאה, בריאות, בירוקרטיה, יש לא מעט דברים שאנחנו פשוט לא מגיעות אליהם. ערימות ספרים שכבר לא נקרא, שקיות על גבי שקיות בגדי הינקות של בן התשע, אולי אילו ארונות המטבח שמתפקעים מכלים המחפשים את דרך האחסון המתאימה להם ולכן?

אני מציעה זוג ידיים נוסף, סבלנות ומבט רענן ולא שיפוטי על הבית. מישהי להתלבט איתה, לחשוב איתה, להעלות את מגוון השיקולים בארגון מחדש של חדר, ארון, משרד ומגירות. לפעמים אני אהיה קצת קשוחה כי מישהי צריכה לעשות כאן סדר!

אז איך עושות את זה?  נשתה קפה או תה, נדבר על הצרכים, הציפיות וגם על החלומות. נביט עמוק בעין הבלגן ונצא משלב ההתלבטות והמחשבה להכרעה – מה הולך ומה נשאר, עבור מה צריך למצוא מקום בארונות ולמי אפשר למסור את הדברים מהם אנחנו נפרדות. אני באה לעבוד, למיין, לסנן, להזיע, לרענן, להציע מבט חדש על הבית וחדריו, למצוא פתרונות מתאימים לכל מה שנותר. כמה זמן זה לוקח? תלוי…  נתחיל במפגש של כמה שעות ומשם נמשיך הלאה. לפעמים הבית זקוק רק לניעור ראשוני, לעיתים לליווי ארוך טווח ובר קיימא, שיאפשר להוריד את נפח העומס ולמצוא מקום קבוע לדברים.

בתפריט: מלא שקיות זבל, מידת מה של הומור עצמי אחרת רק נבכה, ושפע של תקוה.

לרגעי שמחה ולעיתות משבר, לימי הולדת, חתונה או לאחר לידה, לפינוק וליד מלווה ותומכת לכמה שעות.

סדנת בזק בת שלוש שעות בבית שלכם/ן- מיפוי, כמה נגיעות קלות וטיפים להמשך הדרך.

והעיקר לא לפחד כלל

הנה אני באה

או מלאו כאן פרטים ואחזור אליכם